Zaznacz stronę

serwis

wsparcie po sprzedaży nowych maszyn

Po dostarczeniu maszyn jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami wspierając dział utrzymania ruchu w sprawach bieżących oraz w przypad- kach organizowania wizyt serwisu producenta, jak również organizowanie dodatkowych szkoleń, jeżeli takie są wymagane, np. w przypadku zmiany pracowników w firmie

WYKONANIE INSTALACJI, URUCHOMIENIA NOWYCH URZĄDZEŃ BAADER W SIEDZIBIE KLIENTA.

Po ostarczeniu maszyn jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami wspierając dział utrzymania ruchu w sprawach bieżących oraz w przypad- kach organizowania wizyt serwisu producenta, jak również organizowanie dodatkowych szkoleń, jeżeli takie są wymagane, np. w przypadku zmiany pracowników w firmie

organizacja szkoleń

Szkolenia dla mechaników i operatorów w siedzibie producenta.

Efektywność szkolenia i sposób zdobywania wiedzy przez techników działu utrzymania ruchu jest bardzo ważnym aspektem podczas użytkowania maszyny, dlatego też oferujemy szkolenia w BTC – Baader Tech- nology Center w Lubeck.

Podczas takiego szkolenia uczestnicy zapoznawani są z:

  • WIEDZĄ TEORETYCZNĄ NA TEMAT OBSŁUGI
  • MOŻLIWOŚCIAMI MASZYNY DO SPECYFIKACJI PRODUKCJI
  • TWORZENIEM INDYWIDUALNYCH PROGRAMÓW
  • USTAWIENIAMI MASZYN, ZASADAMI DZIAŁAŃ PREWENCYJNYCH DZIAŁU
  • UTRZYMANIA RUCHU

Kilkudniowe praktyczne szkolenie wraz z testami z produktem pomaga lokalnym technikom pogłębiać wiedzę na temat maszyn Baader, co przekłada się na profesjonalną i stabilną obsługę lokalnego działu serwisu każdego użytkownika maszyny.

Zaopatrzenie w części zamienne i eksploatacyjne do maszyn baader

Zapewniamy zaopatrzenie w części zamienne i eksploatacyjne do maszyn Baader.

wsparcie online o raz rozwiązania „smart assistance”

Zapewnia szybką reakcję i pomoc on-line, co zapobiega przestojowi na linii produkcyjnej. Monitorowanie, diagnostyka i analizowanie stanu w celu zmniejszenia ryzyka nagłych awarii.

Dzięki użyciu narzędzia „Smart-assistance” – zdalne wsparcie techniczne – oferujemy kompleksową pomoc podczas połączenia online w ustawieniach i działaniach obsługi bieżącej, aż po naprawę urządzenia. Cały proces może przebiegać w czasie rzeczywistym podczas produkcji, gdzie technik będący przy maszynie otrzymuje na ekran swojego komputera czy tableta niezbędne informacje czy sugestie co do charakterystycznych ustawień maszyny od automatyka Baader.